Szukaj...

Firma MB-IT jako lider w dziedzinie outsourcingu usług informatycznych działa na rynku wielkopolskim od 2009 roku.  Nie trzeba nikogo przekonywać, że prawidłowe i bezawaryjne funkcjonowanie systemów informatycznych jest podstawą sukcesu każdej firmy, dlatego nasze usługi kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do klientów indywidualnych. Zapewniamy profesjonalne działania niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wszelkich systemów informatycznych oraz sprzętu Naszego Klienta. Reagujemy pomagając  nie tylko w rozwiązaniu problemu, ale także w zachowaniu ważnych danych. Dzięki temu Nasz Klient nie odczuje przerwy w działaniu oraz nie poniesie strat finansowych. Naszą największą zaletą jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz błyskawiczna reakcja na awarię.

Sukcesy na polu współpracy zarówno z instytucjami państwowymi, jak i przedsiębiorstwami prywatnymi pozwalają nam dynamicznie się rozwijać i sukcesywnie poszerzać ofertę o najnowsze technologie informatyczne. Wiedza merytoryczna, profesjonalizm oraz doświadczenie, które posiadamy gwarantują najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.   Nie istnieje dla nas zagadnienie informatyczne, któremu nie sprostamy.

Jeśli zależy Ci na kreatywnym podejściu do rozwiązań informatycznych w Twojej firmie oraz na najwyższej jakości usług zadzwoń do nas w celu omówienia warunków współpracy. 

 

Sprawdź nas już dziś !

Czy wiesz, że... ?

... nasze najtańsze pakiety serwisowe kosztują już 99 zł netto ?

 

 Zadzwoń dowiedz się więcej!

Zdalna Pomoc

W każdej chwili możemy pomóc Tobie dzięki specjalnemu oprogramowaniu, które możesz pobrać poniżej.

Pobierz program

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com